keyboard_arrow_up

Зв'язатися

Введіть значення   10 + 23

dehaze

dehaze

КлієнтиНам довіряють виробництво обладнання як найбільші виробники кондитерських виробів, так і регіональні компанії. Завдяки Вам, наші клієнти, ми рухаємось вперед, освоюємо нові технології, застосовуємо новаторські рішення, які дозволяють добитися кращої якості продукції, що ми випускаємо.
Замовляючи у нас розробку і виробництво обладнання, Ви розвиваєте свій бізнес, відкриваєте нові напрямки, збільшуєте свій прибуток в майбутньому.

АВК

Компанія АВК — один з лідерів національного кондитерського ринку. Входить до трійки найбільших кондитерських компаній України за обсягами виробництва і в топ-100 світових компаній. Історія АВК — це більш ніж чверть століття наполегливої ​​роботи команди по досягненню найвищого результату — бездоганної якості продукції.

Для компанії АВК, ПП Л-ТРАНС СЕРВІС виготовили таке обладнання:

Бак накопичувальний 300 л. з охолодженням, ємність пересувна для начинки 300 л., бак накопичувальний 300 л., система конвеєрів KRESKO, бак накопичувальний 1000 л., Система подачі маси в екструдер і ін.

Якість та інновації – це запорука нашого успіху.
Всього за 20 років ROSHEN вдалося пройти шлях від виробництва на одній фабриці до лідерських позицій в авторитетних світових рейтингах.
Сьогодні ROSHEN — це не тільки потужний виробник солодощів, але й ініціатор масштабних соціальних проектів.

Фабрика Свитязь

ТОВ «Фабрика Світязь» працює на ринку 20 років.

За цей період колектив домігся високої якості продукції, що випускається і завоював довіру споживачів. Всі продукти, без винятку, є результатами розробки власних технологів.

Квітень

ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень»- одне з провідних багатофункціональних харчових підприємств України. На кондитерському ринку компанія успішно працює з 2001 року. Спеціалізується на виробництві борошняних, бісквітної-кремових і листкових кондитерських виробів, а також вафель і грильяж, як у ваговому, так і в фасованому форматі. За 16 років роботи кондитерська фабрика «Квітень» зросла в сучасне підприємство, оснащене високотехнологічним обладнанням.

Три ведмедя

ТОВ «ТРИ ВЕДМЕДІ» — національна виробничо-торгова компанія, один з найбільших виробників морозива і заморожених продуктів в Україні.

Lukas

Виробничо-торгова компанія «Лукас» була заснована як сімейний бізнес в м.Кременчук (Україна) в 1995 році. На момент створення основний вид діяльності — продаж кондитерських виробів.

Відкривши в 1999 році власне виробництво, Компанія пройшла шлях від невеликого цеху з випуску пісочного печива, продуктивністю 100 кг за зміну, до великого виробничого підприємства, виробничою потужністю 2,5 тисячі тонн продукції на місяць.

Сьогодні компанія «Лукас» — сучасне підприємство що динамічно розвивається, провідний виробник листкових виробів, яке входить в число кращих кондитерських підприємств України. Асортимент продукції нараховує більше 100 найменувань, серед них — вироби з листкового, пісочного тіста, цукерки і торти.

Сидвелс

Переробка соняшнику — основна спеціалізація компанії.

ТОВ «Сідвелс» вдосконалили технологію виробництва халви сучасним обладнанням, виготовленим ПП «Л-ТРАНС СЕРВІС», що дозволяє скоротити собівартість продукту і заощадити гроші покупців.

Дім Ласощів

ТОВ «ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДІМ ЛАСОЩІВ» спеціалізується на

виробництві сухарів, печива, пирогів і тістечок тривалого зберігання.

Для компанії ДІМ ласощів, ПП Л-ТРАНС СЕРВІС виготовили таке обладнання:

бак накопичувальний 300 л., насос кулачковий та ін.

Акрон Восток

Компанія ПП «АКРОН-ВОСТОК» ТМ SISPRO займається проектуванням та виготовленням обладнання для харчової промисловості з 1998 року. Серед партнерів — провідні виробники кондитерських виробів в Україні та інших країнах.

RPS

Сучасне обладнання для харчової промисловості — тільки безкомпромісне якісне.

ДСК

Компанія «Динамічні Системи Контролю» володіє більш, ніж 15 років досвідом роботи на ринку обладнання для харчової промисловості.